Wakacje z Centrum Kultury

Kochani, mali i duzi,
Wakacje - zabawa, radość i beztroska!
Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju zaprasza na wspólne, serdeczne spędzanie letniego czasu z tańcem, muzyką i bogatym programem niezapomnianych zajęć.
Niech to będą dla wszystkich szczęśliwe chwile.
Zapraszamy!

Wakacje z Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju

Park im. Romana Nitribitta

LIPIEC

2.07. /sobota/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 18:00 – Koncert Laureatów XIX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK

4.07. /poniedziałek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 16:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

5.07. /wtorek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 13:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

6.07. /środa/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Robotyka (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

godz. 16:30 – Robotyka dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

7.07. /czwartek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

8.07. /piątek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 16:00 – Wernisaż wystawy fotografii Ewy Gawlik (Galeria Sztuki "Siedlisko")

godz. 19:00 – Dyskoteka pod gwiazdami

9.07. /sobota/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – Animacje dla dzieci

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 11:00 – Koncert: Zespół Estradowy Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej

godz. 13:00 – Koncert: Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Pacanowa

godz. 14:00 – Koncert: Strażacka Orkiestra Dęta z Królówki

godz. 19:00 – Dyskoteka pod gwiazdami

11.07. /poniedziałek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 16:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

12.07. /wtorek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 13:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

13.07. /środa/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Robotyka (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

godz. 16:30 – Robotyka dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

14.07. /czwartek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Międzypokoleniowe warsztaty w plenerze „Nasz Nikifor”

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

15.07. /piątek/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 18:00 – Pokaz finałowy Teatru Młodzieżowego – „GRA ORKIESTRA!” (budynek CK)

godz. 19:00 – Dyskoteka pod gwiazdami

16.07. /sobota/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – Animacje dla dzieci

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 17:00 – OTWARTA SCENA LETNIA: Kapela HYRNI 

godz. 19:00 – Dyskoteka pod gwiazdami

17.07. /niedziela/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 15:00  – OTWARTA SCENA LETNIA: Jazz Music - koncert Jakuba Porębskiego (saksofon)

godz. 19:00 – Koncert: Muzyka z serca (Yevheniia Velychko /Filharmonia Zaporowska – fortepian, Olena Lyubychenko /Ukraińskie Radio, Kijów - wokal)

18.07. /poniedziałek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 16:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

19.07. /wtorek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 13:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

20.07. /środa/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Robotyka (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

godz. 16:30 – Robotyka dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

21.07. /czwartek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

22.07. /piątek/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 19:00 – Dyskoteka pod gwiazdami

23.07. /sobota/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – Animacje dla dzieci

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 16:00 – OTWARTA SCENA LETNIA: Festiwal Jedności "ZA WOLNOŚĆ" (warsztaty kreatywne, koncert)

godz. 19:00 – Dyskoteka pod gwiazdami

24.07. /niedziela/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 16:00 – Koncert: Zespół Tańca Artystycznego MINIATURY

godz. 19:00 – Koncert: Muzyka Karpat – polskich, ukraińskich i rumuńskich (Mariusz Monczak – skrzypce, Robert Adamczak - fortepian)

25.07. /poniedziałek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 16:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 19:00 – Koncert: ŚWIĘTO DZIECI GÓR (PODPOĽANČEK / Detva, Słowacja, MALI SZCZYRZYCANIE / Szczyrzyc, Polska)

26.07. /wtorek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 13:30 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 19:00 – Koncert: ŚWIĘTO DZIECI GÓR (HKUD PETAR ZRINSKI / Vrbovec, Chorwacja, GORGANY / Lwów, Ukraina, MALI MANIOWIANIE / Maniowy, Polska)

27.07. /środa/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Robotyka (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

godz. 16:30 – Robotyka dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 19:00 – Koncert: ŚWIĘTO DZIECI GÓR (MUGURELUL / Syhot Marmaroski, Rumunia, MALI SŁOPNICZANIE / Słopnice, Polska)

28.07. /czwartek/

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:00 – Język polski dla UA (sala muzyczna w budynku CK)

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 15:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Pijalnia Główna/

godz. 19:00 – Koncert: ŚWIĘTO DZIECI GÓR (ČIUČIURUKS / Telsze, Litwa, SĄDECZOKI / Nowy Sącz, Polska)

29.07. /piątek/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – Kreatywne poranki – zajęcia plastyczne

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 15:15 – Taniec klasyczny (sala baletowa w budynku CK)

godz. 19:00 – Koncert: ŚWIĘTO DZIECI GÓR (PLETENITSA / Plewen, Bułgaria, HONAJ / Dursztyn, Polska)

30.07. /sobota/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – Animacje dla dzieci

godz. 10:00 – Rejestracja zawodników Górskiej Bitwy

godz. 10:30 – Krynicka Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego /Muszla Koncertowa - deptak/

godz. 12:00 – Górska Bitwa vol. VIII


SIERPIEŃ

1.08. /poniedziałek/

godz. 15:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Bartłomiej Leśniak Trio)

godz. 19:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Natalia Szczypuła)

2.08./wtorek/

godz. 15:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Animova Trio)

godz. 19:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Leliwa Jazz Band)

3.08. /środa/

godz. 15:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Michał Kajdy)

godz. 19:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Zbigniew Foryś From Stage)

4.08. /czwartek/

godz. 10:00 – Międzypokoleniowe warsztaty w plenerze „Nasz Nikifor”

godz. 15:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Wonky Town)

godz. 19:00 – Koncert: FESTIWALOWE PRELUDIUM JAZZOWE (Baśka i Stan Soulful Duet)

6.08. /sobota/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

KONCERT TRZECH TENORÓW - WIECZÓR PRZEBOJÓW”. Koncert Inauguracyjny w hołdzie Janowi Kiepurze (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

7.08. /niedziela/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert promenadowy:
ZESPÓŁ DUENDE CELLO ENSEMBLE – PRZEBOJE NA PROMENADZIE” (Deptak – Muszla Koncertowa)

godz. 12:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /spotkanie z gwiazdą:

Tak to się zaczęło...” (Deptak – scena)

godz. 15:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert popołudniowy:

RECITAL WOKALNY OLGA PASIECZNIK – „Popołudnie z polską liryką wokalną” (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego – koncert biletowany)

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

GWIAZDA NOWOJORSKIEJ METROPOLITAN OPERA DLA JANA KIEPURY - Nadzwyczajny Recital Aleksandry Kurzak „Świat w hołdzie Janowi Kiepurze” (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

8.08. /poniedziałek/

godz. 10:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert promenadowy:

Zespół Trio Harfowe ATRIO (Deptak – Muszla Koncertowa)

godz. 12:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /spotkanie z gwiazdą:

Gwiazdy Opery Śląskiej(Deptak – scena)

godz. 15:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert popołudniowy:

ESTRADA MŁODYCH - Laureaci Konkursów Wokalnych (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego – koncert biletowany)

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

BARON CYGAŃSKI” JOHANN STRAUSS (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

9.08. /wtorek/

godz. 10:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert promenadowy:

Zespół Trio Harfowe ATRIO (Deptak – Muszla Koncertowa)

godz. 12:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /spotkanie z gwiazdą:

Beata Szałwińska i Arnold Rutkowski (Deptak – scena)

godz. 15:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert popołudniowy:

RECITAL FORTEPIANOWY – „MUZYCZNY CZAR CHOPINA – MISTRZOWSKI RECITAL PIANISTYCZNY JAKUB KUSZLIK” (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego – koncert biletowany)

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

WIECZÓR PRZEBOJÓW – HISZPAŃSKIE ZARZUELE I NIE TYLKO” (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

10.08. /środa/

godz. 10:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert promenadowy:

Zespół Trio Harfowe ATRIO (Deptak – Muszla Koncertowa)

godz. 12:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /spotkanie z gwiazdą:

Artyści Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny (Deptak – scena)

godz. 15:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert popołudniowy:

IL MATRIMONIO SEGRETO” D. CIMAROSA – OPERA KOMICZNA (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego – koncert biletowany)

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

PODRÓŻ ZE ŚLĄSKIEM” - Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk im. Stanisława Hadyny” (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

11.08. /czwartek/

godz. 10:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert promenadowy:

Przeboje na promenadzie – Zespół TODO ART TRIO (Deptak – Muszla Koncertowa)

godz. 12:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /spotkanie z gwiazdą:

Artyści Opery Lwowskiej (Deptak – scena)

godz. 15:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert popołudniowy:

Z PRZEBOJAMI – W KRĘGU MUZYKI WIEDEŃSKIEJ (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego – koncert biletowany)

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

Balet „GISELLE” Adolphe Charles Adam Lwowski Narodowy Akademicki Teatr Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej we Lwowie (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

12.08. /piątek/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert promenadowy:

Koncert promenadowy – Zespół TODO ART TRIO(Deptak – Muszla Koncertowa)

godz. 12:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /spotkanie z gwiazdą:

Janusz Ratajczak (Deptak – scena)

godz. 15:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert popołudniowy:

BASTIEN UND BASTIENNE” W. A. MOZART – OPERA KOMICZNA (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego – koncert biletowany)

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

Operetka „HRABINA MARICA” Imre Kálmán. OPERA KRAKOWSKA (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

13.08. /sobota/

godz. 10:00 – 18:00 – Krynicki jarmark rękodzieła i produktów regionalnych

godz. 10:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert promenadowy:

Koncert promenadowy – Zespół TODO ART TRIO(Deptak – Muszla Koncertowa)

godz. 12:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /spotkanie z gwiazdą:

Operetka moja miłość (Deptak – scena)

godz. 15:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert popołudniowy:

Koncert uczestników Mistrzowskich Warsztatów Operowych w Krynicy-Zdroju (Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego – koncert biletowany)

godz. 18:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /koncert w kościele:

Koncert Laureatów Konkursów Wokalnych (Sanktuarium Matki Bożej Tylickiej w Tyliczu)

godz. 20:00 – FESTIWAL IM. JANA KIEPURY /galowy koncert wieczorny:

KONCERT GALOWY – MAGICZNY ŚWIAT OPERETKI” (Pijalnia Główna – koncert biletowany)

20.08. /sobota/

godz. 15:00 - OTWARTA SCENA LETNIA: Zespół ALTANA

31.08. /środa/

godz. 15:00 - Pożegnanie wakacji: Bajkowy Przekladaniec, poszukiwanie skarbu, animacje i zawody dla dzieci

Ciąg dalszy nastąpi...

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)