Nasza misja

Na mapie każdego miasta są miejsca wyjątkowe i takim jest Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju. Nie ze względu na sam obiekt czy jego położenie lecz za sprawą ludzi, całego zespołu pracowników, którzy to środowisko każdego dnia tworzą.

Pasja, kreatywność, wielkie serce do wykonywanej pracy to ich cechy podstawowe zaś bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem oraz możliwość szerzenia szeroko pojętej kultury jest dobrem samym w sobie.

Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju jest samorządową instytucją kultury, działającą w formie domu kultury, kina, orkiestry, ogniska artystycznego i galerii sztuki. Celem Centrum jest prowadzenie wielokierunkowej działalności w dziedzinie rozwoju i upowszechniania kultury wśród mieszkańców gminy oraz osób przebywających na jej terenie. Staramy się tworzyć warunki do aktywnego uczestnictwa w szeroko rozumianej kulturze oraz inspirować do rozwoju artystycznego, społecznego i osobistego.

Działamy w trzech miejscach – w Krynicy-Zdroju przy ul. Piłsudskiego 19, gdzie w budynku "Siedlisko" mieści się siedziba główna Centrum oraz w Wiejskich Domach Kultury w Tyliczu i Muszynce. Naszym dążeniem jest propagowanie ponadczasowej idei: twórczego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy przez cały rok prowadzą zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy szereg imprez kulturalnych takich jak koncerty i festiwale muzyczne, projekcje filmowe, wystawy, spotkania z ludźmi sztuki. Pracujemy z zaangażowaniem i pasją, którą pragniemy dzielić z innymi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju. Miło nam będzie jeśli wśród przygotowanych propozycji znajdziecie Państwo tą dla siebie lub swoich bliskich.

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)