Informacje

Małopolska Sieć Kin Cyfrowych

to projekt którego celem jest stworzenie sieci nowoczesnych instytucji kultury w Małopolsce. Polega na zakupie i wyposażeniu kin tradycyjnych z Małopolski w nowoczesne systemy kina cyfrowego, które gwarantują najwyższą jakość projekcji , w tym również prezentacji wybranych filmów w systemie trójwymiarowym 3D.

System kina cyfrowego polega bowiem na wyświetlaniu filmów nie z tradycyjnej taśmy 35mm, ale  z serwera kinowego, którego technologia eliminuje zakłócenia mogące wystąpić podczas projekcji. System kina cyfrowego umożliwia również prezentowanie materiałów z innych źródeł, w tym z komputera i DVD. W ramach sieci można prezentować bezpośrednie transmije z Metropolitan Opera w Nowym Jorku czy Teatru Balszoj w Moskwie. Ponadto transmitować można ważne wydarzenia Krakowa i Małopolski – gale festiwalowe, spektakle teatralne czy operowe, a także ciekawe wydarzenia sportowe. Technologia cyfrowa daje praktycznie nieograniczone możliwości.

Poza naszym Miastem do sieci przystąpiło 10 kin: Mikro w Krakowie, Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej, Regis w Bochni, Wisła w Brzeszczach, Dom Kultury w Kętach, Klaps w Limanowej, DKF Reksio w Oświęcimiu, Sokół w Trzebini, Centrum w Wadowicach oraz KIJÓW.

KINO JAWORZYNA II

Nasze kino mieści się na parterze budynku Centrum Kultury „Siedlisko” przy ulicy Marszałka  Józefa Piłsudskiego 19 w Krynicy Zdroju. Posiadamy niewielką, kameralną salę mieszczącą 50 wygodnych foteli.

Stabilny i bardzo jasny obraz, duże nasycenie barw, zawsze ta sama jakość obrazu oraz krystalicznie czysty dźwięk Dolby Digital – to cechy naszego kina.

Sala naszego kina wyposażona jest w:

  • 50 wygodnych foteli,
  • klimatyzację,
  • system nagłośnienia DOLBY DIGITAL,
  • nowy ekran perełkowy,
  • podkładki dla najmłodszych widzów,
  • monitoring.

2 (1) 1 (3)

Sala przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.


KONTAKT:

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19
33-380 Krynica-Zdrój
tel. / fax. 18 471 20 60
e-mail: kino@ckkrynica.pl

FACEBOOK

KASA KINA CZYNNA PÓŁ GODZINY PRZED PIERWSZYM SEANSEM.

Kino Jaworzyna II należy do Sieci Kin Studyjnych

StowarzyszenieKinStudyjnych_Logo_2_Wiersze_Wer_02_Zolty_RGBSiecKinStudyjnych_Logo_2_Wiersze_Zolty_RGB    SiecKinStudyjnych_Logo_2_Wiersze_Zolty_RGB

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)