Święta w Krynicy

O tym, że Święta w Krynicy są wyjątkowe nie musimy nikogo przekonywać. Dla tych, którzy będą spędzać świąteczno-noworoczny czas w naszym uzdrowisku przygotowaliśmy specjalne wydarzenia.

Już we wtorek 28. grudnia w podróż dookoła świata zabierze nas zespół REDLIN. Koncert KOLĘDY ŚWIATA odbędzie się w Pijalni Głównej o godz. 17:00. Zmartwionych brakiem wejściówek uspokajamy - dodatkowe wejściówki będą udostępniane przed koncertem w miarę wolnych miejsc. Pijalnia Główna również będzie dostępna w tym czasie dla zwiedzających. 

KOLĘDY ŚWIATA to niezwykłe, muzyczne wydarzenie w wykonaniu zespołu REDLIN z gościnnym udziałem Mieszkańców Krynicy. Na scenie wystąpią bowiem: Zespół Wokalny ŹRÓDLANE SŁOWIKI, Zespół Śpiewu i Tańca MAŁE POGRANICZE, Grupa Wokalna z Berestu, studenci Studia Wokalnego MONIKI DUBEL oraz jako śnieżynki - dziewczęta z Zespołu Tańca Artystycznego MINIATURY. 
Podczas koncertu usłyszymy kolędy i opowieści wigilijne z najdalszych zakątków świata m.in. z Kolumbii, Czech, Afryki, Francji, Włoch, ale także tych z Polski.

Wydarzenie pod Honorowym patronatem Marka Kwiatkowskiego – Starosty Nowosądeckiego oraz Piotra Ryby – Burmistrza Krynicy-Zdroju.

Wstęp wolny.

PATRONAT HONOROWY: MAREK KWIATKOWSKI – STAROSTA NOWOSĄDECKI 

Herb-powiatu-nowosadeckiego-z-napisem-po-prawej (1)


Z kolei w Sylwestrową noc na krynickim deptaku zagra na żywo zespół COMERS.

POWITANIE NOWEGO ROKU tradycyjnie odbędzie się na deptaku. Dla wszystkich chcących wejść w Nowy Rok tanecznym krokiem zagra i zaśpiewa niezawodny zespół COMERS. Przy nich nikt nie oprze się zabawie! Zaczynamy już o godzinie 22:00!. O północy tradycyjnie odliczymy rozpoczęcie Nowego Roku, złożymy sobie noworoczne życzenia i... świętujemy jeszcze do godziny 1:00.

Wstęp wolny.


SYLWESTER NA STOKU to propozycja od ośrodka Słotwiny ARENA. W ostatnią noc roku stacja zaprasza na szusowanie na stoku przy muzyce granej przez DJ ADHD. Sylwestrowa jazda przewidziana jest od godz.: 18:00 do 23:50. Dj będzie grać do godz. 1:00. Uczestnikom Sylwestra na stoku zostaną rozdane pochodnie, z którymi będzie można zjechać podczas ostatniego, wspólnego zjazdu!

Karnet sylwestrowy do nabycia w kasach w cenie 115 PLN.

KONCERT NOWOROCZNY w wykonaniu Krynickiej Orkiestry Zdrojowej im. Adama Wrońskiego. Muzycy Orkiestry przygotowali specjalny koncert, jako noworoczny prezent dla Mieszkańców i Gości Krynicy-Zdroju. Koncert odbędzie się w niedzielę 2 stycznia 2022 roku w Pijalni Głównej o godzinie 16:00. 

WSTĘP WOLNY
Zaproszenia do odebrania w kasie kina Jaworzyna II (ul. Piłsudskiego 19).

ORGANIZATOR: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju

PARTNER WYDARZENIA: Kryniczanka - Naturalna Woda Mineralna


UWAGA!

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczącymi obostrzeń sanitarnych.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i życzymy mile wspólnie spędzonego czasu! 

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)