Podpisanie porozumienia o współpracy

12 stycznia br. gościliśmy w Krynicy-Zdroju Pana Piotra Maślankę - Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury im. Danuty Szaflarskiej w Piwnicznej-Zdroju. 

Podczas spotkania doszło do podpisania porozumienia o partnerstwie pomiędzy Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju a Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Danuty Szaflarskiej w Piwnicznej-Zdroju. 

Współpraca zakłada partnerstwo projektowe i wzajemną promocję wydarzeń organizowanych przez każdą z instytucji, ale przede wszystkim będzie opierać się na wymianie doświadczeń i wspólnych inicjatywach w dziedzinie edukacji kulturowej. Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie obustronne korzyści. Zyskają na niej głównie uczestnicy zajęć organizowanych w naszych ośrodkach, ale też mieszkańcy i goście, bowiem porozumienie obejmuje również współorganizację wydarzeń artystycznych, w tym koncertów. 

Na początek oficjalnej współpracy Krynica będzie gościć Zespół Regionalny Dolina Popradu już 16. stycznia podczas koncertu Hej, Kolęda! Zespół zaprezentuje m.in. pokaz tańców Górali Nadpopradzkich. Z kolei w Piwnicznej-Zdroju przez okres ferii zimowych będzie można oglądać wystawę lalek ze zbiorów naszego Centrum Kultury.  

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)