PADDiM 2024 - Kolejność przesłuchań

Już w ten czwartek 16. maja rozpoczynamy przesłuchania w ramach XIX Przeglądu Artystycznego Dorobku Dzieci i Młodzieży PADDiM 2024! Przesłuchania odbędą się w sali baletowej w Centrum Kultury (I piętro, ul. Piłsudskiego 19).

Prosimy uczestników o punktualne przybycie. Na miejscu będzie możliwość przygotowania się do występu i przebrania się w garderobie. 

Występy oceniać będzie JURY w składzie:

  • Alicja Bogucka - pierwsze skrzypce Krynickiej Orkiestry Zdrojowej im. Adama Wrońskiego. Oprócz gry na skrzypcach, jest również utalentowaną wokalistką. Wystąpiła w przedstawieniu "Pamięć Wody. Historia w żywych obrazach.", gdzie zaprezentowała świetne umiejętności wokalne.

  • Agata Broniszewska - absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie oraz mgr Wychowania Plastycznego. Instruktor popularnych zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju.

  • Łukasz Turek - absolwent Uniwersytetu Śląskiego kierunku Instrumentalistyka. Instruktor zajęć teatralnych w Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju. Aktor i autor przedstawień teatralnych takich jak "Tragedia Konferansjera" oraz "Europa".

  • Jerzy Życzyński - absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale dyrygentury, wieloletni nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Od lat pracuje z zespołami regionalnymi promując kulturę sądecką w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Założyciel Dziecięcego Zespołu Regionalnego Sądeczoki oraz zespołów polonijnych w Chicago i na Florydzie.

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ: 

kolejnosc

Do pobrania: Kolejność przesłuchań

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)3 sokol_logo kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453LOGO FILHARMONIA

slotwiny-logoLogoPCK (1)MGOK LogoProjekt bez tytułu (37)

 

1

2