O dwóch takich, co ukradli księżyc

Musical, który swoją premierę miał w czerwcu tego roku, zachwycił publiczność. Już 16. października w Pijalni Głównej będzie można po raz kolejny zobaczyć to wyjątkowe widowisko. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 15:00. Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-19 w Polsce, ilośc miejsc jest ograniczona.

O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC jest interdyscyplinarnym projektem angażującym dzieci i młodzież z całej Gminy Krynica-Zdrój. Musical poświęcony jest wartościom takim jak: dom, rodzina, matka. Opowiada o dwóch gagatkach uciekających z domu, by podbijać świat. Na podstawie swoich przygód, chłopcy dochodzą do wniosku, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej  i jednak... nie ma jak u mamy.
Przygody zarówno wzruszające jak i zabawne, przeplecione są muzyką i tańcem. Musical jest bowiem wspólnym dziełem młodych krynickich artystów: aktorów, tancerzy i wokalistów. Na scenie zobaczymy: Ekstremalną Grupę Teatralną, Formację Taneczną Funky Dolls oraz Grupę Wokalną z Berestu.
Twórcy musicalu:
Choreografia: Ilona Demkowicz
Oprawa muzyczna: Artur Kobos
Scenografia: Agata Broniszewska
Dźwięk: Sławomir Gagatek
Reżyseria: Mariusz Kłapacz 

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)