Nabór na zajęcia dodatkowe

Jak co roku końcem wakacji ogłaszamy nabór na zajęcia pozalekcyjne i dodatkowe. 

W naszej ofercie mamy 16 różnych zajęć i zespołów, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla przedszkolaków, czy seniorów. 
Szczegóły i wszelkie informacje o zajęciach znajdują się na naszej stronie w zakładce "Edukacja kulturowa". 

Do wyboru są następujące zajęcia:

TANIEC:

oferujemy Państwu zajęcia taneczne dla osób od lat 3 do... 103! Wykwalifikowana i utytuowana kadra zadba o prawidłowy rozój pasji dzieci i młodziezy, a także zapewni profesjonalny warsztat dla dorosłych. W ofercie szeroki wybór zajęć: od tanecznej akademii przedszkolaka, przez taniec klasyczny oraz balet, taniec współczesny, hip-hop, breakdance, aż po taniec towarzyski i użytkowy. Nasze grupy i zespoły każdego roku osiągają miejsca na podium największych tanecznych wydarzeń w Polsce i nie tylko!

MUZYKA:

rozwój muzycznych pasji ma nieoceniony wpływ na kształtowanie wrażliwości na piękno, wspomaga pamięć i koncentrację, ułatwia swobodę komunikacji, pomaga w nauce przedmiotów ścisłych. Ale to nie wszystko! Zajecia grupowe i praca w zespołach muzycznych pomagają rozwijać kompetencje społeczne, poprawiają samopoczucie i zwiększają pewnośc siebie, a przy tym pomagają niwelować stres :) Zajęcia muzyczne pod okiem naszych instruktorów to nie tylko świetna zabawa i rodzinna atmosfera, ale przede wszystkim mądry i profesjonany warsztat stawiający na ciągły rozwój.

TEATR:

możliwość uzewnętrznienia się, ekspresji siebie, poznania własnych emocji, budowanie pewności siebie, nauka sluchania i negocjacji, zwiększenie kreatywności, poprawa dykcji, postawy i ruchu to tylko niektóre zalety zajęć teatralnych. Koło teatralne, czy teatr młodzieżowy to formy o wyjątkowo wymagającym warsztatcie, ale też dające ogrom możliwości rozwoju i świetnej zabawy w zgranej grupie. Doświadczenie instruktorów owocuje scenicznymi sukcesami, ciągłym rozwojem i nieograniczonym zasobem inspiracji! 

PLASTYKA:

zajęcia plastyczne to nie tylko nauka rysunku, ale przede wszystkim bogata oferta różnoroakich form kreatywnych. Dzięi tej różnorodności stymulowane są zdolności twórcze, rozwija się fantazja, porawia myślenie i koordynacja wzrokowo-ruchowa. Zajęcia wspierają poznawczy i emocjonalny rozwój dzieci, co ma ogromne znaczenie w adaptacji społecznej i kształtowaniu wrażliwości na piękno oraz poczucia estetyki. Z naszą instruktor nie można się nudzić, a każde zajęcia to nowa przygoda, która porywa w świat wielkiej sztuki!

POZOSTAŁE:

co jeśli ktoś nie odnajduje w sobie żadnego talentu, lub nie chce rozwijac go na zajęciach grupowych? Nic nie szkodzi! Zaróno dla małych, jak i dużych mamy w swojej ofercie zajęcia, które pozwalają na rozwój kreatywności, czy myślenia strategicznego. Gorąco zapraszamy na nie tracącą na zainteresownaiu robotykę i przeżywające swoje odrodzenie gry planszowe :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszelkie informacje udzielane są mailowo: biuro@ckkrynica.pl, bądź telefonicznie: 18 471 07 50/54.

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)