Konkurs „Wiedza o Wrońskim” rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że konkurs literacko-artystyczny „Wiedza o Wrońskim”, ogłoszony 13 października 2025 r., został rozstrzygnięty 3 listopada 2025 r. Do dnia 31 października wpłynęły aż 32 prace konkursowe, które zachwyciły różnorodnością form, pomysłowością i głębokim zrozumieniem tematu.

Odbiór nagród konkuroswych odbędzie 11 listopada (wtorek) 2025 o godz. około 10.40 w Pijalnii Głównej. 

Komisja konkursowa

Prace oceniała komisja w składzie:

  • Christian Prodanov – Przewodniczący Komisji
  • Agata Broniszewska – Członek Komisji
  • Agata Jarosz – Członek Komisji
  • Magdalena Krzeszowska – Członek Komisji

Jury kierowało się wytycznymi zawartymi w regulaminie, biorąc pod uwagę m.in. . oryginalność, wartość artystyczną oraz zgodność z tematyką konkursu.

Wyniki – Kategoria plastyczna

I miejsce:

  • Maja Kruczek – Szkoła Podstawowa w Polanach
  • Blanka Wilk – Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju

II miejsce:

  • Ola Czarnecka, Ala Sowa – Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju
  • Lena Smetana – Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju

III miejsce:

  • Jowita Machnik – Wiejski Dom Kultury w Tyliczu
  • Monika Ogorzały – Szkoła Podstawowa w Piorunce

Wyróżnienia:

  • Monika Kukulak – Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju
  • Emil Koszyk – Szkoła Podstawowa w Polanach
  • Marcin Ogorzały – Szkoła Podstawowa w Piorunce
  • Kornelia Górowska – Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju
  • Piotr Witkowski – Szkoła Podstawowa w Piorunce

Wyniki – Kategoria literacka 

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

Komisja konkursowa składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność i pasję. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym — życzymy dalszych sukcesów artystycznych i literackich!

Zobaczcie prace konkursowe. Poniżej. 

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)3 sokol_logo kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453LOGO FILHARMONIAslotwiny-logo

1

2