Infrastruktura domów kultury

Z ogromną radością informujemy o otrzymanej dotacji w programie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: Infrastruktura domów kultury.

Celem programu jest zapewnienie optymalnych warunków dla działalności domów i ośrodków kultury oraz centrów kultury i sztuki w zakresie edukacji kulturalnej i animacji kultury poprzez modernizację i rozbudowę ich infrastruktury.

Nasza jednostka otrzymała dotację w wysokości 480.000 zł. Jest to druga w Polsce - po Powiatowym Domu Kultury w Sokółce (484 tys.) - tak wysoka dotacja. W dwuletnim planie naszego wniosku uwzględniono niezbędne prace konieczne do zapewnienia bezpiecznych warunków dla dzieci, młodzieży i seniorów, ale także stworzenie nowych przestrzeni do prowadzenia zajęć. 


W imieniu swoim i uczestników naszych zajęć serdecznie dziękujemy Panu Profesorowi Piotrowi Glińskiemu - Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego za okazane zaufanie i docenienie naszych starań. Dziękujemy za to, że nasze marzenia właśnie zmieniły się w konkretny plan remontowy, który dzięki dotacji jesteśmy w stanie zrealizować. Podziękowania i serdeczne pozdrowienia kierujemy też do Pani Anny Pasznik z Narodowego Centrum Kultury, która nigdy nie pozwoliła nam poddać się.
Dziękujemy również wszystkim oceniającym wnioski - wiemy, że dla Was to były ciężkie miesiące żmudnej pracy.
W tym miejscu w sposób szczególny dziękujemy także osobie, która na etapie pisania przez nas wniosku wykazała się niesamowitą życzliwością, ogromnym profesjonalizmem i... jeszcze większą cierpliwością udzielając nam niezliczonych konsultacji, rad i wskazówek!  Jest to Pan Konrad Surowski - genialny architekt, znany w Krynicy jako DJ Licky - rezydent Festiwalu Kiepura Beat. 

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)