Ceramika w Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju – twórcza przygoda dla każdego, także dla Seniorów
Szukacie ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu? Praca z gliną to świetna forma aktywności – uczy cierpliwości, rozwija kreatywność i daje ogromną satysfakcję z własnoręcznie wykonanych przedmiotów.
Pod okiem naszej instruktorki Natalki uczestnicy poznają ceramikę od podstaw: od pierwszych kroków na kole garncarskim po formowanie fantazyjnych kształtów i dekoracji.
Seniorzy również świetnie odnajdują się na zajęciach – podczas ostatniego spotkania Panie Seniorki z uśmiechem tworzyły swoje wyjątkowe kubeczki, które już niedługo będą gotowe do wypalenia. Było to naprawdę miło spędzone popołudnie, pełne twórczej energii i radości.
Zapraszamy do udziału w zajęciach i odkrywania przyjemności płynącej z pracy z gliną. Zajęcia odbywają się w czwartek - DOROŚLI 17.00 - 18.30 oraz piątek - DZIECI 14.00 - 15.30.