54. Festiwal im. Jana Kiepury już za nami

Tak, jesteśmy sentymentalni i w ogóle się tego nie wstydzimy.

Nie wiemy kiedy minął ten tydzień, tydzień wypełniony wspaniałą muzyką, spotkaniami z Artystami, z Państwem, rozmowami, często bardzo serdecznymi.

Katarzyna Nosowska miała rację śpiewając: „Pstryknij na raz, potrzyj palce dwa, tyle to trwa…”, i właśnie się o tym przekonaliśmy; czas spłatał nam figla i po prostu nieprawdopodobnie przyspieszył.

Pstryk i już po festiwalu.

Sobotnim koncertem pożegnaliśmy się z Państwem. Zapamiętamy ten koncert na dłużej, także z powodu niezwykle wzruszającej przemowy profesora Pszonki. Słuchając jego słów, przypomnieliśmy sobie inne, napisane przez Stephanie Meyer: „Nie mieliśmy za sobą żadnej wzruszającej sceny pożegnania, ani też takowej nie planowaliśmy. Gdybyśmy wymówili pewne słowa na głos, byłoby w tym coś zbyt ostatecznego. Kojarzyłoby mi się to z wystukaniem na klawiaturze słowa „koniec” na ostatniej stronie pisanej powieści. Żadne tego typu słowa zatem między nami nie padły(…)”

Między nami takie słowa także nie padną.

Nie żegnamy się z Państwem, przeciwnie, witamy, bo jak już Państwo wiecie, 55. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju odbędzie się w dniach 6-13 sierpnia 2022 roku!!!!

Widzimy się zatem już niebawem!

Dosłownie za...Pstryk!

Obszerną galerię zdjęć z Festiwalu znajdziecie Państwo na stronie festiwalu. 

A teraz powspominajmy przez chwilę ostatni wieczór...

Realizacja: KrynicaTV
Tekst: Wojciech Tokarz-Śliwiński 

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)