FOOT PRINTS

FOOT PRINTS i FOOT PRINTS kids to zajęcia prowadzone są przez Studio Tańca AT Dance. FOOT PRINTS to młodość, to dynamika, to taniec, w którym można wyrazić siebie! W tańcu można być naprawdę sobą, popełniać błędy i je naprawiać, pracować nad sobą, nad swoim charakterem, wspólnie śmiać się i bawić, ale też dzielić się porażkami i realizować taneczne pasje.

Zajęcia mają na celu świetną zabawę, a ponadto wspomagają rozwój psychomotoryczny i ruchowy Twojego dziecka. Kolejnym z plusów zajęć tanecznych jest uwolnienie nadmiaru energii, rozwijanie słuchu, poprawienie koordynacji ruchowej dziecka oraz korekcja ewentualnych wad postawy ciała. Dają także możliwość rozsądnego spędzania czasu wolnego i uczą, że posiadanie hobby jest ważnym elementem życia codziennego. Zajęcia grupowe pozwolą dziecku uwierzyć we własne siły, wyzbyć się nieśmiałości rozwinąć grację ruchową, nauczą samodyscypliny i odpowiedzialności, a także współpracy w grupie.

Taniec nowoczesny swoją popularność zawdzięcza licznym teledyskom i koncertom wykonawców muzyki hip-hop, soul, R&B, pop. Styl ten nie ma swojej utrwalonej techniki składającej się z określonej kombinacji kroków lub figur, lecz czerpie nieprzerwanie z innych technik tańca nowoczesnego, przez co może obejmować szeroki zakres stylów oznaczonych, jako hip hop, old school hip hop, hip hop new style, hip hop new age i freestyle. Mimo zerwania z tradycją, hip hop jest nadal traktowany jak kultura. Hip hop to technika otwarta, związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip hopowe takie jak locking, popping, Funk. Styl ten cały czas się rozwija. Inspiracją dla tancerzy tego stylu mogą być różne indywidualne zjawiska i wydarzenia. Dzięki temu każdy tancerz może stworzyć swój własny New Style. Na zajęciach będziecie mogli poznać wiele styli, wykazać się kreatywnością, a swoje zdolności prezentować na licznych imprezach. Taniec hip hop skierowany jest głównie do młodzieży, ponieważ ten nurt tańca zakorzeniony jest w kulturze będącej w tej chwili bardzo popularną jednak tańczyć może każdy nie zależnie od wieku. Poszczególne elementy tańca hip hop pozwolą Wam na tworzenie własnych układów, będąc jednocześnie dobrą zabawą.

Nie czekaj! Wypełnij DEKLARACJĘ ON-LINE i dołącz do nas! 

Harmonogram zajęć:
środa:
17:00 FOOT PRINTS kids (7-10 lat)
18:00 FOOT PRINTS (11+)

Instruktor: Tomasz Berkowicz

Numer rachunku bankowego do dokonywania opłat za zajęcia: 
59 8802 0002 2001 0006 7683 0002
Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA
W tytule przelewu prosimy wpisać: imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę zajęć.

Nasi partnerzy

Logo-Małopolska-V-RGB (2)   3      sokol_logo    kryniczanka_logo_2018_CMYK.PDF - Adobe Reader 2019-11-12 093453

LOGO FILHARMONIA         LogoPCK (1)            MGOK Logo        Projekt bez tytułu (37)